Maldivler Turları

Hergün Hareketli olarak Maldivler Turları

Hayatınızın en özel ve unutulmaz tatilen çıkmaya hazırmısınız? Maldivler turu sizlere bir tatilden fazlasını yaşayacaksınız. Tüm Maldivler turlarımız kişiye özel ve istediğiniz gibi şekillendirebiliriz.

Maldivler turları dilediğiniz gün ve dilediğiniz süre olarak size özel hazırlanmaktadır. Tüm Maldivler otelleri için müşteri temsilcilerimizden özel fiyat talep edebilirsiniz.

Havaalanının da  bulunduğu Maldivler’in Başkenti Male Adasından otellere ulaşım, sürat motoru ve deniz uçakları ile yapılmaktadır.

Maldivler sadece balayı adası değil bir çok aktiviteyide yapmak mümkündür. Dalmak, yüzmek, yalnız kalmak, her şeye istediğiniz kadar yakın olmak istiyorsanız da tam size göre. Dalış yapmaya yeni başlayanlar ve profesyoneller için Maldivler, dünyanın en iyi seçimlerinden biridir.

Maldivler turu özellikle balayı çiftleri ve çocuklu ailelerin tercih ettiği bu adalar; deniz, kum ve güneş konusunda tam bir yeryüzü cennetidir.

Maldivler otelleri sizlere en kaliteli hizmeti kişiye özel olarak sunulmaktadır. Ve Maldivler tatilinizde dilediğiniz oteli seçebilme ve dilediğiniz gün sayısı kadar konaklamaya yapabilirsiniz.

Maldivler, resmi adıyla Maldiv Cumhuriyeti, Hint Okyanusunda 1.200 adadan oluşan bir devlettir. Maldivler, Hindistan'ın güneyinde ve Sri Lanka'nın yaklaşık 750 kilometre (435 mil) güneybatısında yer alır. Küresel iklim değişiklikleri yüzünden yüzyıl içerisinde sular altında kalacağı öngörülen Maldiv halkına, 15 Kasım 2005 itibari ile Avusturalya'ya sığınma hakkı verilmiştir. 1.200 adanın 281'inde insan yaşamaktadır. 1.000 civarında ada halen boştur. Yerleşim bulunan 281 adadan 195'inde Maldivler, 86 ada ise "otel ada" şeklinde kullanılmaktadır. Maldiv halkının %97'si Müslüman olup, devlet "başkanlık" tipi cumhuriyet ile yönetilmektedir.