Maldivler Otelleri

Maldivler Otelleri yüksek beğenileriniz için tasarlanmıştır. Her detayı ile nefes kesici ve tüm beklentilerinizin de ötesindedir. Keyfiniz için butik bir resort otel ve kumsallar. Ruhunuz için şık yeme içme seçenekleri. Rahatlamanız ve dinlenmeniz için ayrıcalıklı SPA. Şık ve modern tasarımlarıyla sizi karşılayan bungalovlar, özel yaşam alanları ve özel havuzuyla birlikte farklı bir tatil..

Tüm Maldivler turu ve Maldivler otelleri için müşteri temsilcimizden özel fiyat isteyebilirsiniz.

Dünyaca ünlü seyahat dergilerinin her yıl yapmış olduğu anketlerde, Maldivler ‘den bir veya birden fazla Maldivler otelleri dünyanın en iyi otellerinden seçilmektedir. Maldivler’e özgü olan ince beyaz kumlu kumsalları ve turkuaz renkli denizi ile, sessiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyen balayı çiftleri açısından dünyanın en güzel tatil bölgesidir. Maldivlere gelen tatilcilerin istatistiklerine göre balayı çiftleri, çocuklu aileler, arkadaş grupları ve çok yoğun çalışan her türlü sorundan uzaklaşıp keyif yapmak isteyenler tercih etmektedirler.

Maldivler’in Başkenti Male Adasından otellere ulaşım, sürat motoru ve deniz uçakları ile yapılmaktadır. Maldivler sadece balayı adası değil bir çok aktiviteyide yapmak mümkündür. Dalmak, yüzmek, yalnız kalmak, her şeye istediğiniz kadar yakın olmak istiyorsanız da tam size göre. Maldivler’de birkaç istisna dışında, tüm otellerde dalış okulları bulunmaktadır. Dalış yapmaya yeni başlayanlar ve profesyoneller için Maldivler, dünyanın en iyi seçimlerinden biridir. Özellikle balayı çiftleri ve çocuklu ailelerin tercih ettiği bu adalar; deniz, kum ve güneş konusunda tam bir yeryüzü cennetidir.

Maldivler, resmi adıyla Maldiv Cumhuriyeti, Hint Okyanusunda 1.200 adadan oluşan bir devlettir. Maldivler, Hindistan'ın güneyinde ve Sri Lanka'nın yaklaşık 750 kilometre (435 mil) güneybatısında yer alır. Küresel iklim değişiklikleri yüzünden yüzyıl içerisinde sular altında kalacağı öngörülen Maldiv halkına, 15 Kasım 2005 itibari ile Avusturalya'ya sığınma hakkı verilmiştir. 1.200 adanın 281'inde insan yaşamaktadır. 1.000 civarında ada halen boştur. Yerleşim bulunan 281 adadan 195'inde Maldivler, 86 ada ise "otel ada" şeklinde kullanılmaktadır. Maldiv halkının %97'si Müslüman olup, devlet "başkanlık" tipi cumhuriyet ile yönetilmektedir.