Maldivler Turları

Hergün Hareketli olarak Maldivler Turları

Hayatınızın en özel ve unutulmaz tatilen çıkmaya hazırmısınız? Maldivler turu sizlere bir tatilden fazlasını yaşayacaksınız. Tüm Maldivler turlarımız kişiye özel ve istediğiniz gibi şekillendirebiliriz.

Maldivler turları dilediğiniz gün ve dilediğiniz süre olarak size özel hazırlanmaktadır. Tüm Maldivler otelleri için müşteri temsilcilerimizden özel fiyat talep edebilirsiniz.

Havaalanının da  bulunduğu Maldivler’in Başkenti Male Adasından otellere ulaşım, sürat motoru ve deniz uçakları ile yapılmaktadır.

Maldivler sadece balayı adası değil bir çok aktiviteyide yapmak mümkündür. Dalmak, yüzmek, yalnız kalmak, her şeye istediğiniz kadar yakın olmak istiyorsanız da tam size göre. Dalış yapmaya yeni başlayanlar ve profesyoneller için Maldivler, dünyanın en iyi seçimlerinden biridir.

Maldivler turu özellikle balayı çiftleri ve çocuklu ailelerin tercih ettiği bu adalar; deniz, kum ve güneş konusunda tam bir yeryüzü cennetidir.

Maldivler otelleri sizlere en kaliteli hizmeti kişiye özel olarak sunulmaktadır. Ve Maldivler tatilinizde dilediğiniz oteli seçebilme ve dilediğiniz gün sayısı kadar konaklamaya yapabilirsiniz.